נייד:  050-8898581 / אליהו : 053-8890096
דוא”ל:  eitan@twizers.com

  לוחות צבע בטכנולוגיה מתקדמת  

מטבחי צבע אפוקסי או צבע בתנור מונים תהליכים רבים. חיתוך לוח המ.ד.פ, ליטוש חזית הדלתות, ליטוש קנטים, הכנה לצבע, התזה בחדר צבע, תיקונים, פוליש וסך כל התהליכים אורכים כיומיים שלושה לסט של מטבח אחד.
בנוסף לזאת, מייצר פסולת רעילה שמזיקה לסביבה באופן חמור ביותר.
לכל זה יש עלות כבדה אשר אותה משלם בסופו של דבר הצרכן.

אך כל זאת שייך להיסטוריה...


כיום, כל זאת משתנה הודות לטכנולוגית Pianovo שפותחה ועוגנה כפטנט בעשור האחרון על ידי חברת NIEMANN גרמניה, אשר מאפשרת כיום ליצרני המטבחים והרהיטים לפשט את תהליכי ייצור החזיתות ובכך גם להוזיל לצרכנים את העלויות באופן משמעותי וכל זאת, כמובן, מבלי לפגוע באיכות ואף לשפרה.

http://twizers.com/page17.aspטכנולוגיית Pianovo  מאפשרת ליצרנים לקבל לוחות שלמים המצופים בפוליאסטר בגימור ברק גבוה או מט לבצע חיתוך והדבקת קנטים ובזאת לסיים את התהליך.

הפוליאסטר הינו למעשה סוג של לכה שקופה אשר ידוע בחוזקו הרב ויחד עם זאת שומר על צמיגיות המאפשרת חיתוך נקי ללא סימני שברים.

הוא מיושם על לוחות כיריעות שקופות בחום גבוה ובכך יוצר קשיחות רבה ששומרת על מראה המטבח לאורך שנים מבלי להשתנות.

בנוסף לכך, יתרון בולט של טכנולוגיית Pianovo הוא השמירה על הגוון המקורי לאורך שנים. החומר הינו אנטי הצהבתי (Anti Yellowing) אשר מונע את איבוד הגוון המקורי כתוצאה מחשיפה לאור (להבדיל מצבע עץ רגיל).

במהלך שנות השימוש במטבח או הרהיט,לעיתים, יש צורך להחליף או להוסיף חזיתות נוספות. בשיטה המסורתית הישנה, התאמת הצבע למקור היא כמעט בלתי אפשרית וזאת משום הצהבת הצבע במהלך השנים.הודות לטכנולוגיית Pianovo, כיום זה אפשרי. 

בנוסף לגוונים האחידים הרגילים, נוספו לקולקצייה גווני אלומיניום יוקרתיים בגימורי פוליאסטר מט בעלי נוכחות רבה עם מראה של מתכת רכה קטיפתית.


לצפיה במגוון הצבעים והגימורים הזמינים לחץ כאן
למעבר לאתר היצרן לחץ כאן

פרטים טכניים ליצרן/למתכנן

אורך לוח : 265.5 / 280  סמ.
רוחב לוח : 122 / 103 סמ.
עובי לוח : 18.5 ממ.
מצע : מ.ד.פ
גב הלוח :
בצבע מבריק / משי מט - גוון תואם
במתכת מט - אפור כהה
קיים קנט תואם

            Pianovo Lackgloss                               Pianovo Lackmatt


Pianovo Metallטואול הקמת אתרי אינטרנט